Współdziałanie w środowisku lokalnym

Pani bibliotekarka, wykorzystując mini teatrzyk opowiedziała nam ciekawą historię o korzystaniu z usług biblioteki oraz właściwym zachowaniu się w bibliotece. W czasie zajęć edukacyjnych obejrzeliśmy ciekawe eksponaty np.: najmniejszą książkę znajdującą się w bibliotece oraz książkę napisaną Alfabetem Braill’a.

„Biblioteka jakiej nie znamy” – PRYMULKI poznają tajniki Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu

Wiktoria i Julia z wizytą w Uniwersytecie III wieku na ,,popołudniu z poezją”. Dziewczynki wyrecytowały wiersz elbląskiego poety – p. Wiesława Piechoty ,,Dwa kotki”.

Wizyta Pani Małgosi z Uniwersytetu III wieku w Elblągu w ramach nawiązanej współpracy i wspólne czytanie bajek ??

Udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ” Scena z mojej ulubionej książki ” organizowanym przez Przedszkole nr 21 w Elblągu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa