,,Serdeczna karteczka”

Dzwoneczki przygotowały kolejną „serdeczna karteczkę”. Tym razem trafiła ona w ręce Pana stolarza.

Serdeczna karteczka dla przewodnika turystycznego z Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej

Serdeczna karteczka dla naszej Pani Milenki, która była wolontariuszem 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzwoneczki przygotowały „serdeczne karteczki” dla osób starszych z Uniwersytetu III wieku w Elblągu, wzięły również udział w akcji „herbatka dla seniora” by umilić długie zimowe wieczory naszym seniorom.

Dzwoneczki wykonały „Serdeczną Karteczkę” dla kuriera, przewoźnika a także dla listonosza z okazji dnia poczty dziękując im za ciężką pracę.

Przedszkolaki z przekazały „serdeczna karteczkę” dla pracowników Muzeum Zamkowego w Malborku.
Jego główną siedzibą jest pokrzyżacki zamek w Malborku, w 1997 r. wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dziękujemy za przekazanie Nam cennych wiadomości i informacji.

????W ramach obchodów dnia sportu przedszkolaki z Przedszkola nr 23 w Elblągu wykonały kartkę dla trenera Kamila, który wspiera i dzieli się doświadczeniem z najmłodszymi piłkarzami podczas zajęć realizowanych przy współpracy MOSiR i klubu sportowego „Concordia” Elbląg. ⚽

Dzwoneczki wykonały Serdeczną Karteczkę dla stomatologa . Uczestniczyły również w zajeciach profilaktycznych podczas, których dowiedziały się jak należy dbać o zęby. ????

„Dzwoneczki” wykonały „serdeczną karteczkę” dla harcerzy. Dzieci podczas zajęć dowiedziały się jakich umiejętności można nauczyć się podczas obozu np. rozpalić ognisko (nawet wtedy, gdy drewno jest wilgotne), spakować porządnie plecak na wędrówkę, przygotować samodzielnie prosty posiłek, przyszyć guzik. ???️

Dzieci odwiedziły Urząd Miejski w Elblągu, by podarować ,,Serdeczną Karteczkę” włodarzom i pracownikom administracyjnym i tym samym podziękować za ich codzienną pracę.Mieliśmy przyjemność spotkać się z Prezydentem Miasta – Panem Januszem Nowakiem i wręczyć mu osobiście ,,Serdeczną Karteczkę”. Dzięki uprzejmości Pana Prezydenta, dzieci miały możliwość zobaczenia gabinetu, a także usiąść na krześle – jak prawdziwy prezydent! ?

Grudniowa  „serdeczna karteczka” z życzeniami świątecznymi zostanie przekazana seniorom z Uniwersytetu III wieku.

?Dzwoneczki przygotowały serdeczną karteczkę dla pani Ani intendentki naszego przedszkola, która czuwa nad zbilansowaną dietą naszych przedszkolaków. ?

KARTKI PAŹDZIERNIKOWE dla nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej