,,Dzieciaki mleczaki”

Głównym celem akcji jest wzrost świadomości dzieci na temat roli mleka i produktów mlecznych w ich diecie. Organizatorzy, poprzez zabawę, chcą kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe już od najmłodszych lat i promować mleko jako napój nie tylko zdrowy, ale też bardzo smaczny.

Zbilansowana dieta oraz porządne szczotkowanie zębów to połowa sukcesu, druga połowa to regularne wizyty u dentysty????????????o tym jak przyjemnie może być u dentysty przekonały się „Dzwoneczki”????, które udały się na kontrolę swoich „mleczaków”

Mleczne zupki uwielbiamy…????

Kto z nas nie lubi słodyczy….???a zwłaszcza tych przygotowanych samodzielnie. Cukierki „krówki” wykonane przez „Bratki” z przepisu organizatora Akcji

Mleko pijemy bo zęby mocne mieć chcemy??Po utrwaleniu wiadomości o tym jaki wpływ na nasze zęby ma wapno znajdujące się w mleku nauczyliśmy się dokładnie szczotkować zęby?