Ważne informacje dotyczące funkcjonowania placówki !

Drodzy Rodzice dzieci z grupy ” Dzwoneczki” ! W przyszłym tygodniu tj. od 23.11 do 27.11 grupa „Dzwoneczki” zostanie zamknięta ze względu na liczną absencję nauczycieli. Bardzo ubolewamy nad tą sytuacją, ale miejmy nadzieję, że wszystko jak najszybciej wróci do normy. Bardzo Prosimy, Was Drodzy Rodzice, abyście w miarę możliwości na ten czas zapewnili dzieciom opiekę. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość, robimy wszystko, aby nasze Przedszkole w miarę możliwości funkcjonowało normalnie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

Zmiany w godzinach pracy !

W poniedziałek tj. 23.11.2020 grupa ” Prymulki” oraz ” Koniczynki” pracować będą w godzinach od 7:30 do 15:30. Do godziny 7:30 oraz po godzinie 15:00 dzieci będą znajdować się w innych grupach.