Uroczystości przedszkolne

OGÓLNOPRZEDSZKOLNY PRELIMINARZ  IMPREZ  I  UROCZYSTOŚCI W ROKU SZKOLNYM                            2017/2018

WRZESIEŃ

19.09. Spotkanie z Policjantem – prelekcja odnośnie kontaktów z nieznajomymi i obcymi zwierzętami

PAŹDZIERNIK

5. 10. Festyn Rodzinny – Tego dnia przychodzą do przedszkola całe rodziny. Odbędą się gry i konkursy rodzinne oraz inne niespodzianki.

14.10. Święto Komisji Edukacji Narodowej.

19.10. BAL  JESIENI  DLA  DZIECI – będziemy się cieszyć urokami złotej polskiej jesieni; dzieci przychodzą przebrane w stroje wykonane wspólnie z rodzicami w domu, np. mogą to być opaski, czapeczki czy inne elementy stroju charakterystyczne dla jesieni (nie ma potrzeby wypożyczania strojów z wypożyczalni).

20.10. „Zakochany Troll” – bajka muzyczna w przedszkolu dla dzieci (Teatr „Gargulec”).

LISTOPAD

Pasowanie na Przedszkolaka – Na prawdziwych przedszkolaków zostaną pasowane dzieci z z grupy Prymulek i Koniczynek (data zostanie podana później).

24.11. ŚWIĘTO  PLUSZOWEGO  MISIA – każde dziecko przychodzi do przedszkola ze swoim ukochanym misiem.

GRUDZIEŃ

SPOTKANIA  WIGILIJNE – terminy będą podane w późniejszym czasie na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

STYCZEŃ

DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA – terminy będą podane w późniejszym czasie na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

FERIE  ZIMOWE

22.01. – 02.02. W czasie ferii zimowych grupy będą łączone.

LUTY

8.02. – Bal Karnawałowy dla dzieci. Bal przebierańców, dzieci przebierają się za dowolnie wybraną postać.

16.02 – „Dwa Pingwiny – Pink i Punk” – bajka muzyczna w przedszkolu dla dzieci (Teatr „Gargulec”).

MARZEC

21.03. POWITANIE  WIOSNY – DZIEŃ  ZIELONY – tego dnia wszystkie dzieci przychodzą do przedszkola z zielonymi elementami garderoby.

KWIECIEŃ

7.04 „Kulisy teatru” – bajka muzyczna w przedszkolu dla dzieci (Teatr „Gargulec”).

MAJ

Olimpiada Sportowa – w rywalizacjach sportowych będą brały udział dzieci z najstarszych grup. (dokładna data zostanie podana później)

CZERWIEC

05.06.Dzień Rodziny -tego dnia odbędą się wspólne gry i zabawy rodzinny oraz inne niespodzianki.

WYCIECZKI  AUTOKAROWE  DLA  DZIECI – terminy będą podane w późniejszym czasie na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

UROCZYSTE  POŻEGNANIE  DZIECI  ODCHODZĄCYCH  DO SZKOŁY – termin zostanie podany w późniejszym czasie.

WAKACJE

LIPIEC w tym miesiącu nasze przedszkole JEST ZAMKNIĘTE!!!  Dyżur będzie pełniło Przedszkole nr 17 przy ul. Karowej. Zapisów dzieci na ten okres należy dokonywać u nauczycielek grup w czerwcu ( najpóźniej do 15.06.).

SIERPIEŃw tym miesiącu nasze przedszkole pełni dyżur!!! Jak zawsze w wakacje będą grupy łączone. Zapisów dzieci należy dokonywać u nauczycielek grup w czerwcu ( najpóźniej do 15.06.)

O ewentualnych zmianach w terminarzu imprez i uroczystości zostaną Państwo poinformowani z możliwie wcześniejszym wyprzedzeniem.

Wszelkie dodatkowe informacje będą wywieszane na tablicach poszczególnych grup oraz w holu.