Uroczystości przedszkolne

IMPREZ  I  UROCZYSTOŚCI

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

26.09. SPOTKANIE Z POLICJANTEM

27.09. „ZAGUBIONA OWIECZKA” – bajka muzyczna w przedszkolu dla dzieci (Teatr „Eden”).

PAŹDZIERNIK

4.10. „WYBIERZ NUMER 112” – bajka muzyczna w  przedszkolu dla dzieci (Teatr „Gargulec”).

22.10. BAL  JESIENI  DLA  DZIECI – będziemy się cieszyć urokami złotej polskiej jesieni; dzieci przychodzą przebrane w stroje wykonane wspólnie z rodzicami w domu, np. mogą to być opaski, czapeczki czy inne elementy stroju charakterystyczne dla jesieni (nie ma potrzeby wypożyczania strojów z wypożyczalni).

LISTOPAD

PASOWANIE  NA  PRZEDSZKOLAKA – na „prawdziwych”  przedszkolaków zostaną pasowane dzieci z grupy Słoneczników i Dzwoneczków (data zostanie podana później)

28.11. ŚWIĘTO  PLUSZOWEGO  MISIA – każde dziecko przychodzi do przedszkola ze swoim ukochanym misiem.

GRUDZIEŃ

SPOTKANIA  WIGILIJNE – terminy będą podane w późniejszym czasie na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

STYCZEŃ

8.01.  BAL  KARNAWAŁOWY  DLA  DZIECI  Jest to bal przebierańców. Dzieci mogą się przebrać, np. za ulubione postaci z bajek, zwierzątka itp. Rozpoczęcie balu  będzie około godz. 900. Tego dnia firma PRO ART będzie wykonywała dzieciom zdjęcia indywidualne i grupowe. (termin będzie podany w późniejszym czasie)

14.01. „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA” – bajka muzyczna w   przedszkolu dla dzieci (Teatr „Eden”).

DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA – terminy będą podane w późniejszym czasie na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

FERIE  ZIMOWE

21.01. – 03.02. W czasie ferii zimowych grupy będą łączone.

MARZEC

20.03. POWITANIE  WIOSNY – DZIEŃ  ZIELONY – tego dnia wszystkie dzieci przychodzą do przedszkola z zielonymi elementami garderoby.

MAJ

OLIMPIADA  SPORTOWA – w rywalizacjach sportowych będą  brały udział dzieci z najstarszych grup.(dokładna data  zostanie podana później)

7.05. „RATUJMY LAS” – bajka muzyczna w  przedszkolu dla dzieci (Teatr „Gargulec”).

CZERWIEC

4.06. „HAMBURGERY ATAKUJĄ” – bajka muzyczna w   przedszkolu dla dzieci (Teatr „Gargulec”).

DZIEŃ  RODZINY – tego dnia odbędą się gry i konkursy rodzinne oraz … niespodzianki! .(dokładna data zostanie podana  później)

WYCIECZKI  AUTOKAROWE  DLA  DZIECI – terminy będą podane  w późniejszym czasie na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

UROCZYSTE  POŻEGNANIE  DZIECI  ODCHODZĄCYCH  DO SZKOŁY – termin zostanie podany w późniejszym czasie.

WAKACJE

LIPIEC – w tym miesiącu nasze przedszkole pełni dyżur. Jak zawsze, w wakacje będą grupy łączone. Zapisów dzieci na ten okres należy dokonywać u nauczycielek poszczególnych grup w czerwcu (najpóźniej do 18.06).

SIERPIEŃ – w tym miesiącu nasze przedszkole jest zamknięte. Dyżur będzie pełniło Przedszkole nr 17 przy ul.Karowej. Zapisów dzieci na ten okres należy dokonywać u nauczycielek poszczególnych grup w czerwcu (najpóźniej do 18.06).

O ewentualnych zmianach w terminarzu imprez i uroczystości zostaną Państwo poinformowani z możliwie wcześniejszym wyprzedzeniem.

Wszelkie dodatkowe informacje będą wywieszane na tablicach poszczególnych grup oraz w holu.