Nasz jubileusz

Dnia 6.10.2016r. w przedszkolu odbył się festyn z okazji 35-lecia istnienia naszej placówki. Na zaproszonych gości, rodziców oraz dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Na „scenie” wystąpili nasi utalentowani absolwenci, uczniowie szkoły muzycznej uświetniając uroczystość grą na m. in. skrzypcach i wiolonczeli. Odbył się również pokaz tańców towarzyskich (także w wykonaniu naszych absolwentów) oraz puszczania wielkich baniek mydlanych. Goście podziwiać mogli garlerię prac naszej absolwentki. Nie zabrakło również tańców oraz różnorodnych konkursów dla całej rodziny. Zabawę przy muzyce mechanicznej poprowadził p. Łukasz Gesek.

Zregenerować siły po szalonych wygibasach można było w przedszkolnej kawiarence. Natomiast dzieci najchętniej odwiedzały naszą loterię fantową.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą i nie zapomnianą zabawę.