Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto.. Tego dnia, pragniemy podziękować wszystkim pracownikom oświaty za zaangażowanie, trud włożony w wychowanie dzieci. Każdy z nas pracujący w tym sektorze dokłada swoją cząstkę w kształtowanie młodego człowieka.

17.10.2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy ten specjalny dzień. Najstarsza grupa „Bratki” przygotowała przedstawienie, które obejrzało całe przedszkole oraz zaproszeni goście. Bardzo dziękujemy naszym straszakom za występ oraz Paniom wychowawczyniom za przygotowanie przedstawienia.

Dziękujemy także wszystkim obecnym w tym dniu – wszystkim naszym pracownikom oraz zaproszonym gościom, tj.:

Panu Dyrektorowi Aresztu Śledczego w Elblągu – por. Robertowi Wiśniowskiemu
Pani Rzecznik Aresztu Śledczego – mjr Annie Downar
Pani Karolinie Kuczyńskiej – przedstawicielce Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu
Pani Mirelli Nowińskiej – starszej wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura w Elblągu
Panu Gerhardowi Przybylskiemu – Prezesowi Oddziału ZNP w Elblągu