Co to jest Niepodległość..

Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm, dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane na galowo oraz w stroje w barwach biało-czerwonych uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków.

Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy „Prymulki”. Mali artyści wystąpili w pięknych strojach.

Recytując wiersze i śpiewając piosenki patriotyczne, dzieci opowiadały o Polsce, o symbolach narodowych, prezentując godło i flagę.

Wspólnym akcentem tego dnia był udział w akcji ,,Szkoła do hymnu 2023“. Wszyscy odśpiewaliśmy na koniec nasz hymn – „Mazurek Dąbrowskiego”, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski.

Bardzo dziękujemy za cudowny występ!