W ramach współpracy z Uniwersytetem III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu, zgodnie z ustaloną tradycją nasze starszaki – „Bratki” wystąpiły przed seniorami. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wspaniałej społeczności!

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie w akcję charytatywną „dla Mikołaja”. Wspólnie uzbieraliśmy 1150 zł na tak kosztowną rehabilitację dla Mikołaja..

dziękujemy bardzo rodzicom, którzy przynieśli ciasta na kiermasz oraz wszystkim zaangażowanym! Blaszki były puste! 🙂

Jak wszyscy widzieliście, dzisiaj do naszego przedszkola zawitał MIKOŁAJ!! To chyba oznacza, że… byliśmy bardzo grzeczni 😉

Mikołaj witał wszystkie dzieci i zostawił także drobne upominki dla każdego z nas..

Oprócz tego, z dzisiejszego woreczka z Kalendarza Adwentowego wyciągnęliśmy karteczkę z zadaniem – mieliśmy napić się gorącej czekolady. I UWAGA! Na II. śniadanie pojawił się ten pyszny, uwielbiany przez dzieci napój.

To był wspaniały i magiczny dzień!

Nadszedł wyczekiwany grudzień a z nim… Wspaniały, magiczny czas! Dołożyliśmy wszelkich starań, by sprawić aby te święta były wyjątkowe dla naszych przedszkolaków.
Wchodząc do przedszkola czuć już magię świąt.. Na sali ruchu czeka na dzieci Kalendarz Adwentowy, który dzieci będą codziennie otwierały ze swoimi nauczycielkami.
Ten piękny kalendarz uszyła nasza prywatna krawcowa – Nasza Kochana Pani Marzenka! Bardzo dziękujemy!

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy za tak ogromny odzew w zbiórce „Herbatka dla Seniora”

Dzięki Państwa życzliwości, chłodne i zimowe wieczory będą dla Elbląskich Seniorów pogodne i ciepłe!